Kontaktne osebe

Lahko nas pokličete, nam pišete ali pa nas poiščete osebno. Veseli bomo srečanja z vami!

Tajništvo Irma Ducman 03 818 20 79 tajnistvo@scrs.si 2. nadstropje, desno
Računovodstvo Mojca Kolar 03 818 20 26 mojca.kolar1@scrs.si pritličje, desno
Svetovalna služba Klavdija Zver
Mojca Roter
03 818 20 75

051 606 776

klavdija.zver@scrs.si
mojca.roter@scrs.si
pritličje, desno
Šolska knjižnica Mira Križan 03 818 20 83 mira.krizan@scrs.si pritličje, levo
Dijaški dom Jernej Lakner
Mateja Črnelič
Nataša Šafranko
Rebeka Majer Amon
03 818 20 29 jernej.lakner@scrs.si
mateja.crnelic@scrs.si
natasa.safranko@scrs.si
rebeka.majer-amon@scrs.si
dijaški dom
Zbornica / 03 818 20 21 / pritličje, desno
Kabinet tajnika splošne mature Andrej Hartman 03 818 20 15 andrej.hartman@scrs.si 1. nadstropje, desno
Kabinet tajnice poklicne mature Helena Topolovec 03 818 20 15 helena.topolovec@scrs.si 1. nadstropje, desno
Izobraževanje odraslih Gabrijela Fürlinger 03 818 20 71 gabrijela.fuerlinger@scrs.si pritličje, desno
Koordinacija OIV in ID Tanja Ocvirk 03 818 20 84 tanja.ocvirk@scrs.si pritličje, desno
Koordinacija PUD Branka Kovačič 03 818 20 78 branka.kovacic@scrs.si 2. nadstropje, desno
Koordinacija tehniških dni za osnovne šole Andreja Novak 03 818 20 78 andreja.novak@scrs.si 2. nadstropje, desno