Informativna dneva 2015: Pestro in sproščeno na ŠCRS

Letošnja informativna dneva sta potekala 13. in 14. februarja 2015, namenjena pa sta bila predvsem devetošolcem, pred katerimi je pomembna odločitev, katero srednjo šolo izbrati. S številom obiskovalcev smo zadovoljni, verjamemo, da so tudi oni zadovoljni s tem, kar so videli. Gospa ravnateljica, profesorji, bivši in zdajšnji dijaki smo našo šolo in pestro izbiro dejavnosti najprej predstavili skozi krajši kulturni program: prisluhnili smo pevskemu zboru, šolskemu bendu ter naši himni in si ogledali filmček, ki so ga dijaki profesionalno pripravili le za to priložnost. Nato so sledile podrobnejše predstavitve programov, ki jih je naša šola razpisala za prihodnje šolsko leto, in sicer program gimnazije, tehnik optik in tehnik steklarstva. Osnovnošolci so obiskali še dijaški dom ter prostore, v katerih dijaki vsak dan pridobivamo nova znanja. Tam so jih nestrpno pričakovali dijaki in profesorji, ki so jim na sproščen in zabaven način približali svoj način dela pri pouku.

Bodočim fazanom želimo dobro ter čim lažjo odločitev, upamo pa, da se jeseni vidimo v šolskih klopeh našega Šolskega centra Rogaška Slatina!

Lana Masnec, 2. a

Vabimo vas k ogledu prispevka in fotografij na spletnem portalu Kozjansko.info ter k ogledu fotogalerije.

Dostopnost