Sprejem novincev

V četrtek, 3. septembra, smo dijakinje 4. letnika poskusile sprejem novincev, glede na razmere, v katerih se je začelo naše šolsko leto, izpeljati kar se da tradicionalno in zanimivo. Nekaj dni pred sprejemom smo jih vzpodbudile, da se naučijo našo šolsko himno, pri čemer niso razočarali in so nam jo v četrtek uspešno zapeli. Z namenom, da skupaj štejejo in se povežejo, smo jim zastavile tudi nalogo merjenja učilnice z razkužili. Njihov status fazanov se mora videti na daleč, zato so dobili nalogo ves september nositi na maskah napisan F, česar mislim, da se ne držijo najbolje, a naj jim bo. Izkazali so se tudi na koncu, ko jih je čakala še zaprisega fazanov, katero so morali govoriti med stanjem na eni nogi, s čimer so postali pravi del ŠCRS-ja.

Ema Rojs, 4. a

Dostopnost