Zaključna prireditev 2018

V ponedeljek, 18. 6. 2018, smo dočakali težko pričakovani trenutek – zaključno prireditev naše šole! Na njej že tradicionalno podelimo javne pohvale, priznanja mladim raziskovalcem, srebrna in zlata priznanja z državnih tekmovanj iz znanja ter bronaste plakete šole – te praviloma prejmejo dijaki zaključnih letnikov za štiriletni prispevek k ugledu in prepoznavnosti šole, in srebrne plakete – te pa prejmejo dijaki, ki so v vseh letih šolanja dosegli odličen učni uspeh. Letošnja prireditev je bila še toliko bolj zanimiva, kajti prvič v zgodovini naše šole smo na njej podelili tudi bronasta priznanja MEPI. Najšportnik šole za šol. leto 2017/18 je postal Patrik Tabak, kulturniki šole so postali Jaka Turk, Lana Dragovan in Tomaž Zorin, najdijak šole pa je po sklepu učiteljsko-vzgojiteljskega zbora postal Marko Tacer. Iskrene čestitke vsem!

Prireditev sta suvereno povezovala Stela Prah in David Preininger, z glasbenimi in plesnimi točkami pa so jo popestrili Luka Turk, Špela Došler, Zala Vipotnik, Neca Novak, Hana Turnšek in Nina Mlakar.

Vabljeni k ogledu fotografij v galeriji ter foto in video reportaže, ki so jo pripravili na Kozjansko.info.

Dostopnost