Zimski športni dan

V četrtek, 3. 2. 2022, je na naši šoli potekal športni dan. Lahko smo se razporedili k različnim športom: smučanje, drsanje, bowling in pohodništvo.

Sama sem se udeležila smučanja. Smučarji smo se zjutraj ob 7.30 zbrali pred šolo in se s šolskim kombijem, katerega krmilo je prevzela naša profesorica Nina Šrimpf, odpeljali na Roglo. Vožnja do tja je hitro minila. Ob prihodu smo se najprej ogreli, nato pa smo se postavili na smuči in začeli s smuko po čudovito urejenih progah. Vreme nam je bilo zelo naklonjeno, saj nas je skozi cel dan spremljalo prijetno sonce. Ker pa na smučišču ni bilo pretirane gneče, smo lahko užili vsak trenutek gibanja na snegu. Okoli 14. ure smo se zbrali in se utrujeni, nekateri tudi lačni, odpravili proti domu.

Na športnem dnevu sem zelo uživala in se naužila smučanja. Vesela sem, da nam šola omogoča takšne športne dni, saj nam popestrijo naše šolanje in nam dajo dodatno motivacijo.

Nina Klemenčič, 3. a

Dostopnost